Geleceğe Yatırım

İstanbul’un en sağlam zeminine sahip olan Çekmeköy, Marmara depreminden sonra konut geliştiricileri tarafından keşfedilmesinin ardından yapılan ulaşım yatırımları ve konut projeleri ile gayrimenkul yatırımı açısından Anadolu Yakası’nın en cazip ilçelerinden biri konumuna geldi.

Kuzey Marmara Otoyolu ile Çekmeköy’den İstanbul’un merkezi iş alanlarına ulaşım kolaylaşırken, yapımı devam eden Üsküdar-Çekmeköy metro hattı bölgenin yükselişine destek olup, bu bölgede emlak değerlerini büyük oranda yükseltecek.

Anadolu Yakası’nın en yeşil ilçesi olan Çekmeköy’ün doğal güzelliğinin yanında markalı konut projeleriyle kendisine çektiği kaliteli nüfus ile daha da cazip bir bölgeye dönüşüyor. Çekmeköy’de yapılacak olan Seyir Tepesi, Çekmekule, Anadolu Yakası Kongre ve Fuar Merkezi, Çekmeköy Gölet Projeleri bölgeye değer katacak başlıca yatırımlardan sadece bazıları…

Şehrin gürültüsünden uzak, çam ormanları ile çevrili İstanbul’un oksijen deposunun içinde yer alan Moonpark Taşdelen, sunduğu hizmet ve sosyal donatılarıyla sizlere ayrıcalıklı bir yaşam ve kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor.